Sponsorlu Eğitim Seminerleri

Federasyonumuz; ürünlerini tanıtmak, kullanıcı ya da tüketicisiyle doğrudan bağlantı kurmak isteyen tedarikçi firmalara, özel toplantılar düzenleyerek hedeflerine daha hızlı ulaşmalarını sağlayacak platformlar oluşturmaktadır.

Federasyonumuza bağlı üyelerimiz ile tedarikçilerin tanışmasını birebir iletişim kurmasını sağlayan bu organizasyonları resmi ajansımız KEY ( Kapsam Etkinlik Yönetimi) yürütmekte ve gerçekleştirmektedir.

Sponsorlu Eğitim Seminerleri ile üyelerimizin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmanın yanı sıra sertifika törenleri ile eğitimi belgelendiriyoruz.

Tedarikçilerin talepleri doğrultusunda tüm detayları en ince ayrıntısına kadar planlayan ajansımız, otel, konaklama, yemek, toplantı, barkovizyon ve sistemleri, transfer, kokteyl, hostes hizmetleri, basın toplantısı, basın bültenleri, müzik grupları, video çekimi gibi hizmetleri paket halinde sunmaktadır.

Toplantı sonrası Ajansımız KEY aracılığı ile tüm katılımcılarımızı ve üyelerimizi e-bültenler ile organizasyonumuzdan haberdar olmasını sağlıyoruz

 
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri
galeri

Bu sayfa en son 19.08.2014 tarihinde güncellenmiş ve 9585 defa okunmuştur.

yazdır

E-Bülten Üyeliği

Federasyon Üyesi Dernekler

Tümü »»